Wojewódzka Poradnia Rehabilitacji i Zaopatrzenia Ortopedycznego Pofam w Łodzi

WOJEWÓDZKA PORADNIA REHABILITACJI I ZAOPATRZENIA ORTOPEDYCZNEGO POFAM W ŁODZI

W strukturach Poradni Pofam funkcjonują:

W pracowni wykonujemy protezy, ortezy dobierane indywidualnie i wykonywane na wymiar. Nasze produkty cechuje wysoka jakość ponieważ tworzone są przez zespół profesjonalistów składający się z Technika Biomechanika i Fizjoterapeutów. Dodatkowym atutem jest możliwość refundacji zaopatrzenia ortopedycznego przez NFZ na podstawie umowy z wszystkimi oddziałami.

Duży nacisk stawiamy również na rehabilitację w oparciu o praktykę manualną i fizjoterapię. Doświadczeni fizjoterapeuci pomagają pacjentom w powrocie do sprawności fizycznej i aktywności życiowej.

MISJA FIRMY

Misją firmy jest pomoc pacjentom z dysfunkcją ruchową w osiągnięciu maksymalnej możliwej sprawności fizycznej do samodzielnego funkcjonowania w środowisku. Naszym zadaniem jest indywidualna i kompleksowa pomoc pacjentom dzięki rehabilitacji, zaopatrzeniu ortopedycznemu i konsultacji specjalistów. Zdobyte długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że najważniejsze jest poświęcenie w pracy z pacjentem i stawiamy na jakość i nowoczesne metody ponieważ to nam pozwala zaspokoić potrzeby każdego klienta.

CO NAS WYRÓŻNIA ?